Thursday, July 26, 2018
Showbiz

Nora shfaqet me të bardha, ja çka ka bërë kësaj here (FOTO)

E tëra me të bardha.

Siç duket këngëtares Nora Istrefi i ka rënë malli për të realizuar foto të reja profesionale.

Ajo në Instagram dhe Instastory ka hedhur fotografi të shkëputura nga seti.

E veshur me të bardha nga koka e deri të këmbët, Nora dukej shumë elegante dhe seksi në të njëjtën kohë.

This slideshow requires JavaScript.

 

Leave a Response